Uudised

Chef Works – pühendunud kokarõivastele alates 1963. aastast

Chef Works on ülemaailmse tuntusega USA kaubamärk, mis on esindatud üle 65 riigis ja tänu Smiletexile kättesaadav nüüd ka Eesti HoReCa tarbijatele. Kvaliteetsed materjalid, riiete funktsionaalsus koos uudsete detailidega ja trendidega on muutnud Chef Worksi tootesarjad klientide poolt armastatuks ja alati oodatuiks.

Chef Worksil on üle 45-aastane kogemus kokarõivaste tootmisel ja arendamisel. Keskendutakse eelkõige klientide rahulolule ning eesmärk on ületada klientide ootusi, nii stiili, mugavuse kui ka teeninduse osas. Muljetavaldav valik  põllesid nii kokkadele kui ka teenindajatele, erinevat stiili kokajakke – klassikalistest nööpidega kuni uute värviliste mudelite, lukkude ja trukkidega kombineerituna, võrk-materjalidega (Coolmax) seljaosas ja külgedel.

Chef Worksi rikkalik tootevalik annab suurepärase võimaluse leida Teie toidukohale omanäoline ja kordumatu stiil, mis aitab kaasa eristumisele teistest toidukohtadest ja muuta kliendile Teie teenindaja selgesti äratuntavaks. Chef Worksi tootevalikuga saate tutvuda Smiletexi e-poes.