Firmast

Smiletex - kvaliteetsed tekstiilitooted HoReCa sektorile

20 aastast kogemusi, professionaalsust, usku ja tahet pakkuda tarbijale kvaliteetseid ja mitmekesiseid tekstiilitooteid….nii sündiski tänaseks juba enam kui 7 aastat turul toimetanud HoReCa tekstiilitooteid müüv Smiletex. Nagu ettevõtte positiivne nimigi ütleb, on meie eesmärk kirgastada ja rikastada valikuvõimalusi eririiete osas nii HoReCa sektorile kui ka teistele ärisektoritele nagu transport, iluteenindus ja meditsiin. Samuti pakume oma tooteid teadlikule eratarbijale.

Kuue aastase tegevusaja jooksul on Smiletex arenenud koos oma suurepäraste klientide ja koostööpartneritega. Just tänu meie trenditeadlikele, kasutajamugavust ning keskkonna sõbralikkust hindavatele klientidele on Smiletex teinud Eesti tarbijale kättesaadavaks erinevaid maailmatasemel kõrgelt tunnustatud kaubamärke, millest igaüks leiab omale meelepärase.

Ootame Teid kõiki külastama Smiletexi salongi, kus saate  tooteid proovida, valida, tellida või kohe osta! Meie valikus on üle 150 põlle, ligi 200 erineva kokajaki ja pluusi kui ka teenindussektoris töötavatele proffidele tuunikatest ja pluusidest, triiksärgi ja kikilipsudeni välja. Lisaks suur valik ilu-ja meditsiinitöötajate riideid, hommikumantleid ja ametiriided SPA- ja hotellitöötajatele.

Taani hinnatud kaubamärk. Põhjamaiselt tagasihoidliku disainiga, väga kvaliteetsest kangast tooted ja mis pikendab märkimisväärselt toodete kasutusiga. Oluline on funktsionaalsus, kasutajamugavus, jätkusuutlikus ja nägus disain. Uudsetest materjalidest on kasutatud Tencel’it (tekstiilimaterjal puidukiust). Olemas on Fairtrade tooted ning kasutatakse ka Coolmax võrgust vahetükke kokajakkidel, suurendamaks riiete hingavust ja liikuvust. Kentaur on ettevõtte, mille toodete hulgast leiab suurima osakaaluga riideid, kus on kasutatud jätkusuutlikkuse põhimõttel (Sustainable) taastoodetud materjale. Parim hinna ja kvaliteedi suhe.

Premium kaubamärk HoReCa maailmas. Hollandi perefirma, mis ei tee järelandmisi kvaliteedis või kandja mugavuses. Kaubamärgi häid omadusi ja selga sobivust on keeruline kirjeldada, seda peab tulema ja kogema ise Smiletex salongis :). Erinevate kangaste kombineerimine tagab liigutuste mugavuse ja riide hingavuse. Üle poole Le Nouveau Chefi kollektsioonist moodustavad kokajakid, põlled ja särgid on toodetud jätkusuutlikest kangastest (Green Choice). Materjalidest on kasutatud Tencel´it (uudne tekstiilimaterjal puidukiust), taaskasutatud polüesterit ning orgaanilist puuvilla. Kerged materjalid, mis on seljas  mõnusalt mugavad ka peale pikka töövahetust kuumas köögis.

Maailma tuntuim ja suurim koka – ja teenindusriideid tootev USA kaubamärk, mis on esindatud 65+ riigis. Muljetavaldav valik teksapõllesid, erinevat stiili kokajakke – klassikalistest nööpidega kuni uute värviliste mudelite, lukkude ja trukkidega kombineerituna, võrk-materjalidega seljaosas ja külgedel (Coolmax). Chef Works aitab eristuda ja leida omanäoline riietus, nii lõigete kui värvivaliku poolest ka sinu kõige pöörasemale ideele. Hea hinna ja kvaliteedi suhe. Materjalid on kerged, värviküllased ja lihtsasti hooldatavad.

Ehe Briti kvaliteet. Märksõnadeks kohandatavus, lihtsus ja mugavus. Oliver Harvey kohandatavad põlled on ainulaadse tootena võitnud palju kliente üle terve Euroopa. Kõik rõivad on valmistatud uusimatest tekstiilidest ja kangastest ning viimistletud kõrgeimate standardite järgi, tagades nii riiete pikaealisuse kui ka väärtuse. Keskkonna väärtusi hindavale kliendile on uus Lifestyle Collection, mis on valmistatud 100% loodust säästvatest kangastest sh orgaanilisest puuvillast ja ringlussevõetud polüesterist. Kõik Oliver Harvey riided valmisatatakse Suur-Britannias.

Põhiliselt teenindussektorile suunatud kvaliteetsete vormiriiete tootja, mille valikus on nii restorani ja kohvikute teenindajate kui ka ilu ja tervishoiu valdkonnas töötajatele mõeldud riided. Valikus on palju eriilmelisi triiksärke kuni T-särkide ja polodeni välja. Konkurentidest eristab neid lai värvivalik, mis on saadaval üle 60 värvitoonis. Kõik tooted sobivad suurepäraselt reklaamkingitusteks. Kvaliteetsed tooted taskukohaste hindadega!

Kliendid meist

Olen alati oma köögis hinnanud kõrgekvaliteedilisi tooteid ning toetanud jätkusuutlikke tavasid ning rohelist mõtteviisi. Seetõttu olen uhke, et saan teha koostööd Smiletexi ja Kentauriga ning kasutada Kentauri tooteid ja põhimõtteid ka Fotografiska Tallinnas.

Peeter Pihel, peakokk, kaasasutaja Fotografiska Tallinn, “Minu kodu maa ja meri. Eesti” autor

Meie koostöö on olnud super kiire, põnev ja samas lihtne, sest Smiletexis on esindatud nii klassikud kui ka kokandusmaailma kõrgmood. Kiidan Kentauri kokariideid nende disaini, uudsete lahenduste kui ka jätkusuutlikuse osas. Oleme leidnud alati just mulle sobiva lahenduse.

Joel Ostrat, peakokk, restoraniettevõtja, saatejuht “Joel Ostrati Suur Õhtusöök”

Mulle meeldib serveerida roogasid, mis on ilusad ja apetiitsed. Sama kehtib ka minu kokariiete puhul – modernsed, mugavad ja ilusad. Lemmik bränd on Kentaur just riiete töökindluse, disaini ja materjali pärast. Lisaks personaalne ja professionaalne teenindus Smiletexi salongis. See ongi meie eduka koostöö alus.

Dmitri Haljukov,  Premier CRU asutaja, Selver Gourmet, “Minu köök. Minu hing.” autor

Täna minu kindel lemmik on LeNouveauChef. Ausalt pole nii mugavat tööriiet seni kandnud. Kokajakk istub selga nagu valatult ja seda ei tunne üldse. Material on hingav, perfektne istuvus ja igati esinduslik. Ülimugav on köögis erinevate ruumi temperatuuride juures tööd teha. Kiired lahendused, paindlikus ja kvaliteet –  alati rõõm Teid külastada 🙂

Anti Lepik, peakokk AS Tallink Grupp, neljakordne austrite avamise maailmameister

Alati kui Tallinnasse juhtun tulema, siis püüan külastada Smiletex esindussalongi ja täiendada enda ja oma tiimi riidevarusid. Mõnusalt vahetu ja asjatundlik teenindus, lai valik kvaliteetseid kokariideid – leiame alati lahenduse minu kiireloomulistele ostusoovidele. Meeldib Kentaur bränd, kuna riided on praktilised ning stiilsed, istuvad hästi ja kestavad kaua.

Rustam Tangirov, peakokk ja asutaja St.Peterburgi restauranis Teriberka TR Bar  

Smiletex – “Rätsep” lahenduste meister 🙂 Omanäolised ja stiilsed lahendused, valitud vastavalt maitsele ja koha kontseptsioonile. Seda kõike toetab lai valik kvaliteetseid brände ja väga professionaalne ning personaalne lähenemine. Isiklik lemmik on Kentaur. Uudsed lahendused ja detailid ning loomulikult Taani disain ja kvaliteet. Koostöö Smiletexi tiimiga on alati väga asjalik ja ladus.

Maido Maiste, peakokk restoranis Tsunft / restoran-vinoteek-pagarikoda

Meie ettevõtte nii köögi kui ka saali hästi selga sobiv tekstiil on Smiletexi tiimi poolt meile selga istutatud. Nii mõnelgi mehel kasvasid kokajaki kandes selga tiivad, rüht läks sirgemaks ja enesekindlust tuli juurde. Kentauri teksajakk ja militaarse tooniga põll pani tiimi ühiselt hingama ja rütmis käima. Terrassil ürdipeenras askeldades naudivad kõik tähelepanu kas kööki söödavaid õisi korjates või moijto jaoks münti näpistades. See vorm loob meekonna tunde ja paneb personali särama.

Erlis Schönberg, peakokk Lest ja Lammas Resto ja Vetsi tall, kokaraamat “Maitsemeelelahutaja” autor

Enne otsuse tegemist külastage Smiletexi salongi! Võite positiivselt üllatuda.

Dimitri Demjanov, Peakokk and tegevjuht restoranis Gloria 1937, Bocuse d`Or Estonia president