Uudised

Le Nouveau Chef – keskkonnasõbralik, isikupärane ja moekas

Le Nouveau Chef on Smiletexi poolt Eestisse maaletoodav Hollandi premium bränd, mis on kasvanud tänaseks üheks tuntumaks kaubamärgiks hotelli-, restorani- ja toitlustusäris. Julged stiilid, jätkusuutlikud materjalid – Le Nouveau Chef ühendab endas moe ja funktsionaalsuse. Nende professionaalne riietus köögi- ja teeninduspersonalile on ülimugav, elegantne ja näeb suurepärane välja. Lisaks on suures osas nende rõivad jätkusuutlikest materjalidest (Green Choice) ja keskkonnasõbralikud.

Green Choice

Le Nouveau Chef on tuntud mitte ainult oma kõrge kvaliteedi ja uuenduslike disainide, vaid ka juhtiva kaubamärgi poolest, mis puudutab jätkusuutlike kangaste kasutamist nii kokariiete kui ka teenindajate riiete tootmisel. Kuigi jätkusuutlikkus on tänapäeval kõige olulisem teema, on endiselt raske leida jätkusuutlikke kangaid, mis vastavad hotelli- ja restoranitööstuse nõuetele (vastupidavus, maksimaalne mugavus, värvipüsivus ja sobivad tööstusliku pesupesemise jaoks). Le Nouveau Chef on selle nimel palju tööd teinud ning tänaseks töötab Le Nouveau Chef suures osas ainult orgaaniliste, õiglase kaubanduse ja ringlussevõetud materjalidega, mis kõik koonduvad nende Green Choice kollektsiooni ja mida saad osta või tellida Smiletexi kodulehelt.

Le Nouveau Chef´i Green Choice kollektsioonist leiate suure valiku kokajakke, põllesid, pükse ja teenindajate riideid. Kõik selle kollektsiooni tooted on või on osaliselt valmistatud jätkusuutlikest kangastest (Tencel, orgaaniline puuvill, taaskasutatud PET-polüester), mis tagab kõigile kandjatele kvaliteetse toote, mis on toodetud austades meie planeedi loodusvarasid.