Uudised

OLIVER HARVEY – inglaslik perfektsus

Oliver Harvey ägedad ja omanäolised põlled on tänaseks paljude Eesti restoranide ja toitlustuskohtade lemmikud! Bränd sündis 2009 aastal tänu mõistmisele, et on selge nappus kohandatavatele ja loodussõbralikele kokariietele, mis oleks disainitud ja ka toodetud Suur-Britannias. Oliver Harvey kokariided on disainitud ja kujundatud just selleks, et ka kõige kiiremal tööajal tunneksid end mugavalt ja samas ka stiilselt. Kõik kokajakid, põlled ja pluusid on hoolikalt valmistatud uusimatest tekstiilidest ja kangastest ning viimistletud kõrgeimate standardite järgi, tagades nii riiete pikaealisuse kui ka väärtuse.

Kohandatav ja lihtne

Kokariiete valik on kujundatud klassikaliste stiilide põhjal koos väikeste eripärasustega. Igaüks saab ise kujundada omale meelepäraste värvikombinatsioonidega komplekti kokariided koos vabalt valitud aksessuaaridega. Näiteks Oliver Harvey kohandatavad põlled on ainulaadse tootena palju laineid löönud üle terve Euroopa. Vali aga endale lemmik põllepõhi välja ja kombineeri need just endale sobivat värvi põllepaeltega! Oliver Harvey põlledega saad tutvuda ning soovi korral osta Smiletexi e-poes!

100% loodust säästev

Iga Oliver Harvey nimega rõivas esindab brändi nägemust mugavusest, stiilist ja säästlikusest ning uus Lifestyle Collection pole erand. Nad on alati mänginud ideega luua kokkadele elustiilivalik. Lõppude lõpuks on kokad ainulaadne ja loominguline kamp andes kõigele, mida nad teevad, oma jälje. Kõik Lifestyle Collection tooted on valmistatud 100% loodust säästvatest kangastest sh orgaanilisest puuvillast ja ringlussevõetud polüesterist, mis lühidalt tähendab vähem energiat ja vähem vett tootmisel ning oluliselt vähem heitmeid kui neil toodetel, mida saab osta jaemüügist. Lisaks keskkonna säästmisele on orgaanilise puuvilla kandmine nahal pehmem ja hellem ning annab tõeliselt eristuva ja isikupärase välimuse.