Uudised

Smiletex esitleb: JOEL OSTRATI SUUR ÕHTUSÖÖK III hooaeg

Reedene maiuspala “Joel Ostrati suur õhtusöök“ stardib taas! Uuel hooajal on tulemas kümme vahvat õhtusööki, kus ka seekord on Smiletex pannud oma õla alla ja valinud välja meie staaridele Taani proffilt Kentaur valmistatud komplektid.

Staaride ülesandeks on koostada piduliku õhtusöögi menüü, arendada road koos Joel Ostratiga täiuseni ning finaalina serveerida need sajakonnale inimesele, kes annavad pakutule oma hinnangu. Kõik see on ühtaegu nii naljakas, praktiline kui ka põnev!

Saame näha kui seksikalt istuvad Kentauri kokariided seljas meie staaridel ja milliste hõrgutistega nad saavad seekord hakkama Sandra Vabarna, Stefan, Getter Jaani, Luisa ja Taavi Rõivas, Brigitte Susanne Hunt, Hendrik Sal-Saller, Eeva ja Villu Talsi, Uku Suviste, Jaan Tätte või Sünne Valtri?

Kindel on see, et kõik staarid saavad unikaalse võimaluse profikoka ja -köögi abiga teostada oma unistuste road. Loomulikult on televaatajatelgi võimalus saadetest saadud retseptide järgi toite valmistada ning nõnda ka oma koduköök kodurestoraniks muuta.
Lisaks on võimalus saada lähemalt tuttavaks erinevate staaridega tavapärasest erinevast küljest ning muuhulgas saada vägagi kasulikke juhiseid tippkokalt endalt. Samuti on võimalik ka ise saatest saadud retseptide järgi ahvatlevaid toite valmistada.

Saateid saate vaadata SIIT

Hooaja kokariided brändilt Kentaur saate osta ka endale! Kliki toote piltidel!