Uudised

LAFONT – esmaklassiliste tööriiete ekspert

LAFONT on Prantsuse päritolu ettevõte, mis on spetsialiseerunud kõrgkvaliteetse tööriietuse sealhulgas ka kokariiete valmistamisele juba alates 1844. aastast. Tänaseks on LAFONT juhtiv tööriiete bränd, pakkudes erinevatele tööaladele vastupidavaid ja turvalisi rõivaid, mis on tuntud oma kvaliteedi ja vastupidavuse poolest ja samuti ka nende innovaatilise disaini tõttu, mis vastab tänapäevastele kõrgetele nõuetele.

Lisaks kvaliteetsetele tööriietele on LAFONT pühendunud ka keskkonnasõbralike materjalide kasutamisele ning jätkusuutlikkusele. Riiete tootmisel kasutatakse ökoloogilisi materjale, nagu näiteks orgaanilist puuvilla ja taaskasutatud polüestrit.

Avatud ja usaldusväärse partnerina on ettevõte aastate jooksul sõlminud pikaajalisi koostööleppeid suurte moe-, kaubandus- ja käsitöö brändidega. LAFONT on aktiivselt laiendanud oma partnerlussuhteid toitlustus- ja hotellindussektoriga, toetades erinevaid organisatsioone ja võistlusi.

Veste Cristal Lafont

Alates 2022. aastast on LAFONT Michelin Guide eksklusiivne globaalne partner. Kolme aasta jooksul on LAFONT ainuke ettevõte, millel on õigus tikkida kuulsat logo, nimesid ja kuupäevi Michelini Guide poolt välja valitud restoranide peakokkade kokajakkidele. See tunnustus kinnitab LAFONTi mainet kvaliteetsete ja esmaklassiliste kokariiete tootjana.

Tänases gastronoomiamaailmas on toiduvalmistamise kõrval väga oluline ka stiil ja esitlus. LAFONTi kokariietes ei pea kokk kompromisse tegema kvaliteedi, mugavuse või vastupidavuse osas. Kollektsioonid on mitmekesised ja tänu sellele saavad kõik kokad valida endale sobiva stiili ja rõhutada oma isiksust ka väljapoole kööki. Need on kõik olulised tegurid, mis võimaldavad kokal töötada tõhusalt ja mugavalt, ning seetõttu on need brändi jaoks esmatähtsad.

Kui soovid, et sinu kokariided oleksid mugavad, stiilsed, kvaliteetsed ja vastaksid kõrgeimatele standartitele, siis vali LAFONT!

LAFONT kokariiete kataloogi vaata SIIT!

 Tootevalikuga saate tutvuda Smiletexi e-poes.