Uudised

KENTAUR – tippkvaliteediga Põhjamaine disain

Nüüdseks Eestis palju populaarsust kogunud Taani tuntud ja armastatud kaubamärk. Põhjamaiselt tagasihoidliku disainiga, väga kvaliteetsest kangast tooted ning sellega seoses ka toodete märkimisväärselt pikem kasutusaeg on võitnud paljude Eesti restorani ja toidukohtade südamed. Olulised jooned on funksionaalsus, kasutajamugavus, jätkusuutlikus, kvaliteet ja nägus disain. Kentaur-i meeskond on innovaatiline, tulevikule orienteeritud ja uhked oma lihtsa stiili ja kõrge kvaliteediga Põhjamaade disaini üle. Uudsetest materjalidest on kasutatud Tencel™ * materjali. Olemas on Fairtrade* tooted ning kasutatakse ka Coolmax * võrgust vahetükke kokajakkidel, suurendamaks riiete hingavust. Kentaur on ettevõtte, kelle toodete hulgast leiab suurima osakaaluga riideid, kus on kasutatud jätkusuutlikkuse põhimõttel (Sustainable) taastoodetud materjale. Need tooted on ka vastavalt sertifitseeritud ja märgistatud. Kentaur hoolib keskkonnast ja oma jalajäljest ühiskonda.

Nagu ka nende slogan ütleb, pole tööriided ainult töörõivad. See on elustiil. Kentauri tööriiete kollektsioon on välja töötatud koostöös Taani, Islandi ja Rootsi kokkade ühenduste meeskondadega. Tekstiilidisainer meeskonnas on Jaapani päriolu.
Enne iga toote turule jõudmist, testitakse kogu tööriietust põhjalikult fookusgruppidel ja professionaalsete tööstuslike pesumajade kaudu, et ennetada vajadusi ning puudusi veel enne nende tekkimist. Sellepärast nimetab Kentaur end tööriietuse suunanäitajateks.

Kentauri tooteid saate vaatama, katsuma ja ostma tulla Smiletexi salongi või tellida Smiletexi e-poest.

Vaata uut KENTAUR  kataloogi SIIT

*Fairtrade  ehk õiglase kaubanduse märki kannavad tooted, mis on valmistatud jätkusuutlikke ja õiglase tootmise põhimõtteid järgides.
* Coolmax®  kangad on mõeldud niiskuse kehalt eemale juhtimiseks ja kiirendavad materjali kuivamist, aidates teil jaheda ja kuivana püsida. Coolmax® kiud on spetsiaalse töötluse läbinud polüesterkiud, millel on suurendatud pindala.
*Tencel™  on siidine ja luksuslik kaasaegselt loodussõbralik kiud – valmistatud nanotehnoloogia abil puidutselluloosist.