Uudised

Comfy Fit – Uus revolutsiooniline tööriietus tervishoiutöötajatele

Tervishoiu kiirelt arenevas maailmas on mugavus, funktsionaalsus ja vastupidavus tervishoiutöötajate jaoks üliolulised. Sellest lähtuvalt on Taani tööriiete bränd KENTAUR tulnud välja uue innovaatilise Comfy Fit kollektsiooniga – uuenduslik tööriiete seeria meditsiinitöötajatele ja tervishoiutöötajatele, mis on loodud vastama kõikidele erinõuetele.

Innovatiivne kangasegu: Comfy Fit kollektsioon ühendab endas Tencel™ Lyocelli ja polüestri, luues kerge, hingava tööriietetuse, millel on suurepärased niiskust imavad ja antibakteriaalsed omadusted – Tencel materjali niiskustjuhtivad omadused pärisivad bakterite kasvu loomulikul moel ilma keemiliste lisaaineteta. Kuigi kangas tundub kerge, on selle vastupidavus märkimisväärne, tagades igale rõivale pika eluea.

TENCEL ® ehk teise nimega LYOCELL materjalist saate lähemalt lugeda SIIT

Ergonoomiline tipptase: Comfy Fit kollektsiooni esiplaanil on patenteeritud ergonoomiline kaeluse disain. Hohensteini tekstiilitestimisinstituudi ja fookusgrupi rangelt testitud unikaalne kaelalõige vabastab C7 kaelalüli võimalikust survepunktist, ennetades ebamugavusi ja valu kaelapiirkonnas. Disain leevendab ka ebamugavust ja tuimust õlgades, käsivartes ja sõrmedes, võimaldades tervishoiutöötajatel vabalt liikuda.

Comfy Fit tuunikad pakuvad mitte ainult mugavust, vaid ka paindlikkust. Innovatiivne kaelalõige mitte ainult ei paranda mugavust töö ajal, vaid võimaldab piiranguteta liikumist. Värvivalik ning võimalus toppe ja pükse omavahel kombineerida lisavad professionaalsele riietusele isikupära.

Tuunikate valikut vaata SIIT

Mõtestatud püksid: Innovatiivse lahenduse täienduseks on Comfy Fit pükstel ergonoomiliselt paigutatud taskud, mis sobivad väiksematele tahvelarvutitele ja A5 märkmikutele. Kahe erineva sääre pikkuse ja pükste tagaosa poolelastiku abil pakuvad need püksid mitmekülgsust ja kohandamisvõimalusi, tagades ideaalse sobivuse erineva kehaehitusega tervishoiutöötajatele.

Pükste valikut vaata SIIT

Lihtne suuruste määramine: Suuruste lihtsustamiseks on igale Comfy Fit kollektsiooni suurusele määratud erinevad värvikoodid, võimaldades tervishoiutöötajatel kiiresti tuvastada oma suurust, isegi kõige kiirematel hetkedel. See läbimõeldud disainielement tagab efektiivsuse, kui aeg on kriitilise tähtsusega.

Comfy Fit kollektsioon läheb kaugemale traditsioonilisest tööriietusest, seades uue standardi mugavuse, funktsionaalsuse ja stiili osas tervishoiutööstuses. Comfy Fit kollektsioon on hea näide ametiriiete tootja KENTAUR pühendumusest uuendustele ja tipptasemele parimate tööriiete lahenduste pakkumisel.

Parema ülevaate saad KENTAUR Comfy Fit toodete KATALOOGIST